«Kochane zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz»
Jan Kochanowski

Od Doktora. O zasadach przywrócenia zdrowia

DIAGNOZA I LECZENIE NA MIARĘ XXI WIEKU


„Siły witalne organizmu wspomagane przez środki pochodzenia naturalnego to najwięksi sprzymierzeńcy człowieka w walce z dolegliwościami organizmu. Zwalczanie choroby czy odzyskanie zdrowia? Medycyna akademicka rozróżnia kilka tysięcy chorób. Stąd myślenie linearne: choroba - lekarstwo na chorobę. Tysiące chorób - tysiące leków, jeden lek - jedna choroba. Co to ma wspólnego ze zdrowiem? Kiedy okazało się, że medycyna akademicka nie jest w stanie wynaleźć cudownej "pigułki na wszystko", ponownie doceniono osiągnięcia naturalnych i w pełni bezpiecznych metod leczenia. Terapie ziołowe i medycyna chińska przeżywają renesans. Tylko całościowe, holistyczne widzenie człowieka jako pacjenta przynosi poprawę zdrowia.

Medycyna chińska nie nazywa chorób, mówi nie o tysiącach, ale o jednej tylko sprawie: o zaburzeniu równowagi i wynikającej z tego utracie zdrowia. Stąd myślenie: przywrócenie równowagi - przywrócenie zdrowia.

Pilnuję zasad chińskiej medycyny: traktuję pacjenta jako jedność ciała i duszy. Nigdy nie leczę objawów choroby, tylko szukam przyczyn choroby w każdym poszczególnym organie, bo osłabienie jednego narządu pociąga za sobą niedomogę innych. Ja wskazuję przyczyny chorób, wskazuję drogę do przywrócenia równowagi wszystkich sił w organizmie a pozostałe zrobi organizm o ile właściciel tego organizmu – pacjent – sam sobie na to pozwoli”. Grzegorz Wieszcz

Doktor Medycyny Naturalnej Uniwersytetu Przyjaźni Narodów w Moskwie. Licencja Międzynarodowej Akademii Nauk Energoinformacyjnych w Federacji Rosyjskiej na prawo stosowania programu: „Imago diagnostyka i terapia – program aktywnej kompensacji zakłóceń homeostazy”. Ma pełnomocnictwo od wynalazcy na wprowadzenie tego sprzętu do Europy, które zaczyna się od Polski. Grzegorz Wieszcz diagnozuje i określa zestaw kompleksowych zabiegów, programów oczyszczania organizmu, a także indywidualnie komputerowo dobiera naturalne preparaty ziołowe.

AURUM umożliwia określenie procentowej skuteczności poszczególnych preparatów dla badanej osoby jeszcze przed ich użyciem.

Diagnozuje i udziela konsultację w gabinetach QINTESENCJA - medycyna naturalna, w miastach: Kraków, Wadowice, Rzeszów.