«Kochane zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz»
Jan Kochanowski

AURUM. Zasada działania


Działanie aparatu "Aurum" przypomina zasadę działania wykrywacza kłamstw, który bada częstotliwość przewodzenia prądu przez poszczególne organy ludzkie. Organy te „odpowiadają” na zadawane przez aparat pytania poprzez elektrody, na których śledzone są różnice potencjałów.

Program generuje listę zapytań, osoba badana poprzez interfejs komputerowy (elektrody, słuchawki, laser) i przekazuje informacje o SWOIM STANIE. Oprogramowanie w oparciu o przygotowane bazy wzorcowe (matryce) określa i interpretuje stan osoby badanej i ewentualne dolegliwości. Aparat diagnozuje zarówno początkowe stany chorobowe przedkliniczne, jak i zaawansowane stadia chorobowe.

Badania statystyczne określają wiarygodność podawanej przez program diagnozy na poziomie 70 - 85 proc. przypadków. Wyższa skuteczność diagnozy jest możliwa do osiągnięcia poprzez wiedze i doświadczenie osoby obsługującej sprzęt.

«AURUM» jest wynalazkiem doktora medycyny, profesora Rosyjskiej Akademii Nauk Przyrodniczych (RANP), członka-korespondenta Międzynarodowej Akademii Nauk Energoinformacyjnych (MANE) Jurija Buta i przez niego opatentowany.

W 2003 roku Generalny dyrektor Centrum Nowych Technologii (CNT), Jurij But certyfikował wszystkie modeli rodziny «AURUM».

www.aur-um.ru